czwartek, 31 marca 2016

Dracena obrzeżona ukorzeniona ;)

dracena obrzeżona
Dracena obrzeżona już dawno wypuściła swój korzeń powietrzny. Jednak ze względu na wyjątkowo suche powietrze w mieszkaniu w sezonie centralnego ogrzewania, do tej pory jeszcze go nie rozpakowałem. Do wyłączenia kaloryferów już jednak blisko, a i okna w domu coraz częściej otwarte. Czas zatem na pełną odsłonę draceny obrzeżonej.

Korzeń powietrzny dracena wypuściła stosunkowo szybko. Jeszcze jesienią dorósł do powierzchni ziemi. Jednak dopiero teraz zdecydowałem się odsłonić go całkowicie.


dracenadracena obrzeżona


korzeń powietrzny dracenykorzeń powietrzny draceny


korzeń powietrzny dracenykorzeń powietrzny draceny


dracena


korzeń powietrzny dracenykorzeń powietrzny draceny


dracena obrzeżonadracena


dracena obrzeżona


Teraz czas na obserwację. Przekonamy się, czy z upływem czasu korzeń zacznie przypominać główny pień rośliny i ostatecznym rezultatem eksperymentu będzie dracena obrzeżona o dwóch pniach.WIĘCEJ O:

2 komentarze:

  1. Witam serdecznie! Prowadzisz bardzo ciekawy blog. Znalazłam tutaj dużo wartościowych treści. Uważam, że powinnaś zgłosić swój blog do promowania na stronie egee.pl. To fajna strona, która profesjonalnie pomoże Ci wypromować Twój blog oraz zwiększy wyświetlenia na nim. Zapewniam Cię, że znajdziesz tam coś dla siebie! Na stronie jest wiele blogów o zbliżonej tematyce. Polecam! Serdecznie pozdrawiam i zachęcam do owocnej współpracy!

    OdpowiedzUsuń
  2. Widac, ze dobrze pilegnujesz Fikusa. Oby tak dalej ! Zapraszam do odwiedzenia mojej strony http://owczeprzygody.pl/ekologiczny-wypas-owiec/

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...